Dział Produkcji

Dział PRODUKCJI zajmuje się szeroko pojętą produkcją urządzeń elektronicznych. Od montażu powierzchniowego (SMT),
poprzez przewlekany (THT), do końcowego składu.
W dziale tym jest także sekcja Kontroli Jakości, dbająca o odpowiednią markę dostarczanych do klienta urządzeń. Aplikuj już teraz: info@caisson.pl

Oferty
pracy
Dział
B+R

Aktualne oferty pracy

CAISSON Elektronik Polska Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik Elektronik / Inżynier elektronik

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Udział w każdym etapie produkcji miernika
  • Ręczny montaż oraz lutowanie elementów i podzespołów
    elektronicznych
  • Naprawa uszkodzonych zespołów elektronicznych
  • Kontrola parametrów/ Testowanie Produktów
  • Współpraca z Działem Badań i Rozwoju

Wymagania

  • Umiejętność montażu i lutowania elektroniki
  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    będzie atutem
  • Inicjatywa oraz dobra organizacja pracy
  • Zdolności manualne
  • Dokładność, samodzielność w działaniu, komunikatywność i
    zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy lub 3/4 etatu.