Dział B+R

Dział B+R składa się z inżynierów oprogramowania i konstruktorów urządzeń elektronicznych, a także z dziedziny audio.
Różnorodność zadań wpływa na dynamikę pracy, podnosi jej atrakcyjność oraz daje możliwości rozwoju
i zwiększania umiejętności. Aplikuj już teraz: engineers@caisson.pl

Oferty
pracy
Dział
produkcji

Aktualne oferty pracy

CAISSON Elektronik Polska Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista C / Elektronik / Elektronik Audio

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Wsparcie zespołu projektującego wzmacniacze audio / wzmacniacze gitarowe (mile widziane doświadczenie)
  • Programista systemów wbudowanych
  • Testowanie urządzeń i tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Praktyczna znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej
  • Programowanie mikro kontrolerów w języku C
  • Znajomość programów typu ECAD preferowany EAGLE PCB DESIGN
  • Umiejętność lutowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub / oraz niemieckiego
  • Znajomość zagadnień z dziedziny audio / akustyki (mile widziane)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość architektury mikrokontrolerów z rodziny ARM
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów typu SPICE